Kogo spotkasz w Czarodziejskim Zamku?

Kadra przedszkola „Czarodziejski Zamek” to wykwalifikowani, a jednocześnie pełni kreatywności i wizjonerskich pomysłów pedagodzy. Jest rzeczą oczywistą, że każdy z nauczycieli realizuje programy nauczania, ale nie każdy potrafi zaczarować dzieci, aby pragnęły kroczyć po ścieżkach edukacji z radością i otwartością. Tutaj dzieją się czary: w atmosferze szacunku, bezpieczeństwa i tolerancji otwierają się umysły Państwa milusińskich. Cele kształcące, poznawcze i wychowawcze nabierają konkretnych, realnych kształtów. To zasługa nauczycieli z pasją i mających świadomość swojej misji. Brzmi to dumnie, ale w „Czarodziejskim Zamku” przekłada się na otwarte umysły i uśmiechnięte buzie dzieci. U nas wychowanie przedszkolne jest synonimem mądrego i otwartego człowieka w niedalekiej przyszłości.