Czarodziejskie nocowanie – Bajkowa Misja.

Czarodziejskie nocowanie – Bajkowa Misja.

Czarodziejskie, noce marki tym razem wzięły udział w nocowaniu pt.” Bajkowa Misja”. Na naszych śmiałków czekała moc atrakcji, a wszystkie z nich dotyczyły uwielbianych przez przedszkolaków bajek. Nie mogło oczywiście zabraknąć Krainy Lodu, konkurencji prosto z bajki Madagaskar czy kolorowych Angry Birds. Naszych przedszkolaków odwiedził także Klakier ze Smerfów oraz Tom i Jerry. Niespodziewanie w przedszkolnej sali pojawiło się także kilku Supermenów, a śmiechu było przy tym co niemiara!!!  Po każdej wykonanej misji nasze noce marki uzupełniały swoje bajkowe księgi. Nie mogło również zabraknąć baranka Shaun, którego każdy przedszkolak mógł zabrać ze sobą do domku, no i oczywiście dyplom. Przedszkolne nocowania to nie tylko świetna zabawa dla naszych milusińskich, ale także wspaniała lekcja samodzielności, nocne marki – wielkie brawa dla Was!!!

— zamek