Dzień Babci i Dziadka.

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości. Licznie przybyli Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych. Po wyjątkowych występach przedszkolaki wręczyły upominki Babciom i Dziadkom oraz zaprosiły na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Delfiny

Wesołe Smoki

         

 

 

 

Księżniczki i Rycerze

Poszukiwacze Skarbów

Odkrywcy

 

 

 

 

 

 

— zamek