PRZEDSZKOLE NA MEDAL Najlepsze przedszkola i nauczycielki, najsympatyczniejsze grupy maluchów.

„Które przedszkola są najlepsze w miastach i powiatach? Które nauczycielki są najbardziej lubiane przez dzieci i cenione przez rodziców? Która grupa przedszkolna jest najsympatyczniejsza?  Przez najbliższe dwa miesiące maluchy i starszaki z wielkopolskich przedszkoli oraz ich nauczycielki będą gościć na łamach „Głosu Wielkopolskiego” i naszych tygodników oraz na największym serwisie informacyjnym w Wielkopolsce – www.gloswielkopolski.pl  We wszystkich powiatach wybierzemy Przedszkole Roku, Nauczycielkę Przedszkola Roku oraz Najsympatyczniejszą Grupę Przedszkolną. Czeka mnóstwo nagród nie tylko dla przedszkoli i nauczycielek, lecz przede wszystkim dla dzieci!
— zamek